image

Hormonální jógová terapie

pro ženy dle Dinah Rodrigues

„Hormonální jóga je takový zázrak, který doporučuji vyzkoušet.“

Vždy mne potěší, když dostanu
zprávu, že Hormonální jóga ženám
pomáhá. Děkuji za Vaše milá slova.

• Záleží na věku?
S laskavým svolením zveřejňuji foto prozatím nejstarší ženy, která u mě absolvovala měsíční seminář Hormonální jógové terapie. Této dámě je úctyhodných 79 let a já se skláním před její energií, pružností a především chutí na sobě pracovat. Moc mne potěšilo, že sestavu bez sebemenších potíží zvládla a já dostala možnost se s ní potkat.
Možná to může být inspirace a motivace pro ty z vás, které váháte anebo máte obavy, zda sestavu HJT zvládnete. Paní A. je živoucím důkazem, že na věku nezáleží!
Paní A. moc děkuji za setkání, přeji mnoho zdraví, energie a chuti do cvičení.
Šárka

Zkušenosti s HJT

• Hormonální jóga s Šárkou byl pro mě opravdový zážitek. Šárka je inspirativní člověk s vlídným srdcem. Učíte se něco nového a třeba Vám to hned nejde, ale cítíte se díky přístupu Šárky stejně fajn. Velmi doporučuji!
M.

• Dobré poledne Šárko,
hormonální jóga u mě měla tak rychlý úspěch, že s ní momentálně na delší dobu končím :-).
Jedním z hlavních důvodů, proč jsem se o cvičení začala zajímat bylo, že jsem více než rok a půl nemohla otěhotnět. Teď jsem ale v šestém týdnu těhotenství, takže opakovací lekce využiju nejdříve za rok. Ať se daří!
S pozdravem K.

• Ahoj Šáry,
DOSTALA JSEM REGULÉRNÍ MENSTRUACI JUPÍÍÍ! Jsou to téměř 3 roky od té doby, co jsem vysadila antikoncepci a co jsem nedostala přirozeně menstruaci a je to dva a půl měsíce, co pravidelně cvičím hormonální jógu a je to tady! (první velký úspěch přišel již po měsíci a půl - špinění). Víc viz celý příběh v příloze, u kterého budu ráda, když ho předáš dál a někomu tak třeba pomůže najít motivaci k cvičení a vyřešit tak problémy ... více

• Ahoj Šárko,
cvičím pravidelně již skoro rok, snažím se ke cvičení dostat alespoň ob den. A i když jsem si nepotřebovala vyřešit konkrétní problém, pozitivní účinky na sobě i tak pociťuji. Přestala jsem užívat hormonální antikoncepci a jógou jsem si menstruaci zpravidelnila. Také cítím více energie, větší libido a celkově lepší náladu..:)
K.

• Šári moc děkuju... měla jsem opravdu teď menstruaci hned po našem víkendu jako za mladších let... a mám pocit, že oboustranně - vždy jsem měla krev pouze na pravé straně vložky a nyní na OBOU!!!!!! A to stejné - minimálně od porodu /možná už předtím,tedy více než 20 let/ měla levé prso menší než pravé... a teď PO TÝDNU se obě srovnaly a zůstává to tak...!!!!! Měla jsem tam rozdíl opravdu po celý cyklus, ani na den se nevyrovnaly:-), neměla menstruace na to vliv, vždy tam bylo půl čísla až číslo rozdílek... a teď mám pocit jakoby to levé chtělo předehnat prso pravé:-)) ..ale ne, jsou obě navlas stejné!!!! Zkrátka se asi levý vaječník probudil:-) A mám taky mnohem lepší náladu, nebo ne náladu, ale POCIT... ráno odcvičím, pak ledová sprška a den je UPLNĚ JINÝ... /ale je fakt, že mám prázdniny, nicméně tenhle rituálek si určitě udržím.../ Vždycky jsem byla moc ráda ženou, ale musím říct, že teď ještě raději!!!! Já myslím, že ženství je v naší přefemizované době u nás všech celoživotní téma :-) Moc děkuju a rozhodně se pak moc ráda ozvu na indiviuál!!! /Budeš se smát, jak to cvičím, asi jsem v minulém životě nebyla jogín:-))), ale baví mne to a vážně to funguje:-) DĚKUJU!
I.

• Ahoj Šárko,
pěkný nový rok přeji.
Děkuji za pozvání na opakovací lekci. Ráda se dostavím, ale zřejmě až na podzim. To už nás v naší rodině bude o jednoho více ;o) Tedy doufám, že všechno dobře dopadne.

Cvičila jsem od listopadu sotva dva měsíce a šla jsem na ivf, ale i tak věřím, že mi to cvičení pomohlo! Děkuji ti za to.

Já byla na samotném ivf už v létě, ale nebylo to poprvé. Pak se z různých důvodů přesouval termín transferu až na prosinec. Šlo tedy o kryotransfer a vyšlo to! Vnímám to tak, že jsem se cítila velmi připraveně i kvůli HJT a také jsem už měla jiný přístup k celému ivf procesu, prostě jsem to celé přijala. To pro mě nebylo úplně jednoduché a nějakou dobu to trvalo.
B.